X
تبلیغات
کالج کارآفرینی تیوان
25cent
  
 دانلود-خبر جک-عکس-و...
 
آرشیو
موضوع بندی
 
سه‌شنبه 6 تیر‌ماه سال 1385
بلند قدترین زن جهان

یائو در کنار دوست خود
یائو دیفین (Yao Defen) که بلند ترین زن جهان شناخته شده است هم اکنون بعلت ابتلا به تومور مغزی در بیمارستان شانگهای چین بستری می باشد.

یائو که یک روستا زاده و از خانواده فقیری در شرق چین است، در حدود 2.36 سانتمیتر قد دارد. دکترهای چینی میگویند که وی از سندی آلن (Sandy Allen) که در ایالات متحده در لیست بلندترین مردان جهان قرار دارد 5 سانتمیتر بلندتر است.

یائو از توموری که در غده هیپوفیز او قرار دارد رنج میبرد، این تومور سبب تحریک غده هیپوفیز و تولید بیش از حد هورمون رشد شده و موجب ضعیف شدن استخوانهای وی گشته است.

یائو در بیمارستان گفته است که امیدوارم استخوانهایم بهبود یابند اما نگران هستم که دکترها قادر به انجام این کار نباشند وی میگوید من هرگز نمیتوانم زندگی طبیعی داشته باشم اما امیدوارم که بتوانم کارهای ساده ای از قبیل خرید و پخت و پز را انجام دهم .

برادر وی میگوید در حال حاضر دکترها در صدد کنترل هورمون رشد یائو هستند و در نیمه سال آینده وی تحت عمل جراحی قرار خواهد گرفت. پزشک معالج وی میگوید که بدن او به داروها پاسخ مثبت داده و انتظار میرود پس از عمل جراحی اندازه این تومور حدود 30 % کاهش یابد.

او بیشترین رشد خود را در دوران کودکی داشته و از مشکلاتی مثل بزرگ شدن قلب، پوکی استخوان، شکنندگی و ضعف استخوانها رنج میبرد.

یائو برای حمایت از مادرش در یک سیرک کار میکرد و زمانیکه مشکلات وی در سطح جهانی مطرح شد توانست برای معالجه رایگان در بیمارستان بستری شود.

abcnews.com

برای عضویت در خبرنامه این وبلاگ نام کاربری خود در سیستم بلاگ اسکای را وارد کنید
نام کاربری
 
تعداد بازدیدکنندگان : 144145


Powered by BlogSky.com

DanceAge.com

عناوین آخرین یادداشت ها

 
Jonamoos Browser (Anti Filter)
Filtered Url : : آدرس سایت فیلترشده